Курс розраховано на 18 занять (2 місяці). Навчання можливе у групах:
  • ранкова (з 9:00 до 13:00) - вівторок та четверг
  • денна (з 14:00 до 18:00) - вівторок та четверг
  • вечірня (з 19:00 до 22:00) - вівторок та четверг
  • вихідного дня (з 9:00 до 13:00) - субота та неділя

.

Звернувшись до нас, Ви вже через 2 місяці отримаєте все, що необхідно знати головному бухгалтеру.

Повна вартість курсу - 5000 грн. (по 2500 грн. на місяць).

Курс розраховано як для слухачів, що не володіють знаннями з даної дисципліни, так і для вже практикуючих бухгалтерів для підвищення кваліфікації та отримання необхідних навичок ведення бухгалтерського обліку на малому підприємстві.

Вашій увазі пропонуються теоретичні та практичні заняття. Головними об'єктами вивчення є:

бухгалтерський облік

податковий облік

звітність

Навчальний клас обладнаний найновітнішою комп’ютерною технікою (без шуму та опромінення). Для кожного нашого слухача підготовлено комфортне персональне навчально-робоче місце з найнеобхіднішим – персональний комп’ютер, канцелярський набір, калькулятор, папки для первинних бухгалтерських документів.

На навчальному підприємстві проводиться практична облікова діяльність по закупівлі основних засобів, матеріалів, товарів, МШП. Розглядається процес виготовлення та реалізації готової продукції із сировини і матеріалів, а також реалізація товарів та послуг як платникам, так і неплатникам ПДВ. Отримання послуг від платників/неплатників ПДВ.

Присутні також елементи кадрового обліку (оформлення співробітників на роботу як у штат підприємства, так і за сумісництвом). Буде проводитись нарахування та виплата заробітної плати персоналу, повне оформлення службових відряджень та інших витрат співробітників. І, звичайно, передбачається визначення фінансового результату діяльності підприємства і складання звітності (щомісячної та квартальної).

Безкоштовно видаються: конспект лекцій, всі навчально-роздаточні матеріали, включаючи бланки звітності, додатки до кожної з 10 навчальних тем в електронному вигляді.

Під час невеличкої перерви наш секретар люб'язно запропонує Вам каву, чай, печиво - звичайно ж, безкоштовно :)

Навчальний курс викладає директор центру, практикуючий бухгалтер, Поліщук Сергій Борисович.